Ново

Русинката што личи на барбика (22 фотки)

Татјана Тузова од Русија има 32 години и се претвори во „жива барбика“. До сега е мажена 5 пати и потрошила 140.000 евра на своите омилени кукли.  Во својата колекција до сега има 1520 кукли. Она мисли дека не е опседната а своето презиме сака да го промени во „Барби“. Инаку тврди дека имала само една пластична операција:

Жешки бринети Nº3 (30 фотки)

Доколку обожавате бринети и тоа во секси издание тогаш се наоѓате на вистинското место. Уживајте во совршената убавина и преубавите облини на овие жешки девојки :)