Ново

Тамара во „Еден на Еден“: „Евровизија“ е скап спорт

Евровизиската песна сѐ уште се крчка, открива Тамара Тодевска во неделното издание на „Еден на Еден“, каде пејачката зборува за тоа колку голем притисок чувствува затоа што сака да се претставиме најдобро до сега.

Во студиото кај Жаре со неа е и ќеркичката Хана, а за неа и за синот Дарен Тамара вели дека ја направија подобра личност.

- Ме дефинираа - вели Тамара.

Многу теми, многу муабети, но и две врвни изведби заедно со Гуру Харе бенд - не ја пропуштајте „Еден на Еден“ со Тамара во недела од 18:30 на Канал 5 телевизија.

Побрзајте! Уште само три дена со попусти до 70%

Изминатите денови сите патишта водат до Рамстор мол!

Остануваат уште само 3 дена од традиционалната градска шопинг манија – Гараж сејл.

Во сите продавници на Рамстор мол во тек е генералната чистка со неверојатно ниски цени, акции и попусти до 70%. Веќе 10-ти пат по ред вашиот омилени трговски центар прави чистка и производите се вадат надвор, создавајќи достапност и непосредност со купувачите.

Искористете ја оваа неодолива можност за целосно подновување на гардеробата, нова спортска опрема, квалитетни обувки, колекција на модни додатоци, дури и предмети за опремување на домот! Сето тоа по исклучително намалени цени!

Побрзајте на Гараж сејл во Рамстор мол кој трае само уште овој викенд.