Ново

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

Кончечно дојде тоа време од годината. „Правиме чистка, вадиме се надвор!“ порачуваат од Рамстол Мол каде во вторник почнува традиционалната шопинг манија Garage Sale.

До 70% намалени цени и попусти на попустите, од 6 до 11 февруари трговскиот центар Рамстор Мол ја најавува најголемата распродажба во градот. Неверојатно ниски цени за производи од реномирани брендови, висок квалитет и супер забава која ќе ви овозможи да се подновите со облека за престојната сезона, да изнакупувате подароци за вашите најблиски, да изненадите некој драг или едноставно да го искористите моментот и да пазарите многу за малку!

Kaко и досега, во кампањата ќе учествува и Рамстор маркетот лоциран во Рамстор Мол, кој за сите посетители предвидува големи промоции и намалувања на цените.

Garage Sale во Рамстор мол од 06 до 11 февруари. Запишете си..

Цел живот погрешно сте правеле палачинки

Кој би рекол дека цел живот сме правеле палачинки на погрешен начин. Додека повеќето ја ставаат смесата внатре во тавчето, момаков ја става на надворешниот дел од тавчето. Нема потреба од превртување и нема да ти паѓа кај стигне.