Ново

Зошто бабите треба да се заштитат од УНЕСКО?

Кој е Спасе, кој како стигнал во тимот и кој е сега следен на тапет откако Каролина се омажи? Публиката имаше многу прашања за Жаре, Марјан, Љубиша, Марина и Ива, во првата студиска емисија на „Еден на Еден“.

Новата сезона на „Еден на Еден“ доби и ново студио и ново засилување на тимот. Во епизодата во која се запознавме со дел луѓето кои го прават најгледаното ток-шоу, екипата и официјално му посака добредојде на Марјан Ѓорѓиевски. Стенд-ап комичарот ќе биде дел од секоја следна епизода на „Еден на Еден“.

Запознајте го тимот и гледајте „Еден на Еден“ секоја недела од 20:30 часот на „Телма“.

Кога злобните коментари од социјалните мрежи ќе се кажат во јавност

Факт е дека луѓето на социјалните мрежи знаат да бидат ептен злобни и сурови во своите коментари. Но што ќе се случи кога тие коментари ќе ги слушнеш во реалноста. Погледнете како реагираат луѓето.

Како изгледа да се возиш во бизнис класа на Катар Авиотранспорт

Има причина зошто картите за бизнис класа во авион се поскапи, има подобра услуга, кога сакаш си нарачуваш што и да сакаш за јадење, а и стјуардесите ти се нонстоп на располагање. Па за таа цена и би требало, додуша. Еве како изгледа еден лет од Њујорк до Катар.

Ептен популар