Следно

Емануел Макрон му се обрати на македонскиот народ

Фчерашни новости успеа да дојде до досега необјавено видео од претседателот на Франција, Емануел Макрон, во кое тој открива која е вистинската причина зошто не добивме датум за преговори за влез во Европската Унија.

Да погледнеме.

 

Коментари