Следно

Шок, неверица и нов спот во новата епизода на Фчерашни новости

Новинарите на Фчерашни новости ексклузивно за своите фанови и гледачи излегоа на терен за да дознаат каде се имаше изборни нерегуларности.


Во очи големиот христијански празник, откриваме како веганските браќа го празнуваат Велигден.
И за крај на барање на фановите нова песна и спот на Фчерашни. Се гледаме во недела во 19:30 часот на канал 5. 

Гули Питу Братууу!

Коментари