Следно

Професор Јоци ги има деталите што носи новата епизода на „Фчерашни Новости“

Еминентниот професор Јоци ги има деталите за тоа што сѐ може да очекувате оваа недела од новата епизода на „Фчерашни новости“. Епизодата 30 ви носи:

* Саем за советници во Влада

* Што велат од Влада за препораката од Европската комисија

* Нова полициска акција на Алфа и Буби Бета

Гледајте ги новите „Фчерашни новости“ во недела од 20 часот на „Телма“ и во живо на официјалната страница на емисијата на „Фејсбук“.

Коментари