Следно

Погледнете го видеото за супер купот во Скопје

Скопје се спрема за големиот спектакл на 8 август, суперкупот во фудбал каде Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид ќе си ги одмерат силите. По тој повод град Скопје пушти реклама за подобро да ги запознае странците со градот. Еве ја рекламата.

Коментари