Ново

Кристијано Роналдо разочаран од Никола Груевски

На социјалната мрежа твитер се појави фотографија од познатиот фудбалер на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо и неговата реакција по повод последната фотка на Никола Груевски.

Ептен популар